drewar

O nas

DREWAR

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Firma "DREWAR" powstała w 1995 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Nurzec Stacja przy ul. Żerczyckiej 35, woj. podlaskie. Zakład zlokalizowany jest w pobliżu ogromnych kompleksów leśnych, przez co ma nieograniczony dostęp do bazy surowcowej. Nasze produkty wyrabiamy z wysokiej jakości drewna sosnowego i brzozowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji wyrobów drewnianych naszego 60-osobowego zespołu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Posiadamy specjalistyczną bazę maszynową jak: strugarki do palików, otaczarki do wyborów toczonych, korowarki do stojaków kopalnianych, urządzenia do produkcji rollborderów, suszarki do suszenia wyrobów z drewna, autoklaw do impregnacji ciśnieniowej wyrobów z drewna, brykieciarkę do wykonywania brykietów z trocin produkcyjnych.

Nasz zakład dysponuje placem do składania i segregacji surowca, halami produkcyjnymi, halą do impregnacji drewna metodą wysokociśnieniową, placem do ekspedycji wyrobów gotowych, samochodami i bocznicą kolejową do wysyłki wyrobów wagonami. Aktualnie zakład posiada kilkudziesięciu odbiorców w Polsce i zagranicą. Sprzedaje wyroby do Francji, Włoch, Irlandii i Niemiec.

Nasz zakład posiada własne brygady dokonujące pozyskania drewna w lesie, które zostaje przetworzone na wyroby gotowe poprzez jego obróbkę, wysuszanie i impregnacją ciśnieniową. Umożliwia to uzyskanie najwyższej jakości wykonywanych produktów oraz produkcję szerokiego asortymentu wyrobów drewnianych.

Nieograniczone<br />zasoby surowców

Nieograniczone
zasoby surowców

Najwyższa<br />Jakość Wyrobów

Najwyższa
Jakość Wyrobów

Terminowość<br />Dostaw

Terminowość
Dostaw

Profesjonalna<br />i miła obsługa

Profesjonalna
i miła obsługa

NASZE WYROBY DREWNIANE

SPRZEDAWANE SĄ DO WIELU Państw Europy

Nasze produkty standardowo są sprzedawane impregnowane co daje gwarancję trwałości tego produktu przez około 10-15 lat. Powyższe produkty wyrabiamy w różnych wymiarach, co znaczy że podane wymiary są jedynie orientacyjne. Po więcej szczegółów dotyczących naszych wyrobów zapraszamy do działu kontakt.